Mozaik Resim Nedir?

Birbirinden farklı çok sayıda fotoğrafı renk tonlarına göre ayırarak ve belli bir yüzeyde tekrar birleştirerek ortaya yeni bir dijital fotoğraf çıkarma sanatıdır. Siz de sevdiklerinize kendi fotoğrafları ile harika bir kanvas mozaik tablo hediye edebilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Mozaikresim.com’da sipariş vermek çok kolay. İlk olarak mozaik tablonuzun tipini ve ölçüsünü seçin. Daha sonra mozaik tablonuzda olmasını istediğiniz diğer fotoğrafları yükleyin. Bu fotoğrafları bilgisayarınızdan, Facebook’tan Instagram’dan veya Google Drive’dan kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz bize ulaşır ve tasarım aşamasına geçilir. Tasarımınız tamamlandıktan sonra müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçerek bitmiş tasarımı sizin onayınıza sunar. Tasarıma onay verirseniz baskı aşamasına geçilir ve tablonuz size en kısa sürede kargo ile kapınıza kadar teslim edilir.(1-3 iş günü) buraya tıklayarak siparişinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Siparişimi İptal Edebilir miyim?

Mozaikresim.com olarak % 100 müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz. Beğenmediğiniz hiç bir tasarımı satın almak mecburiyetinde değilsiniz. Ortaya çıkan mozaik tasarımı beğenmemeniz durumunda ücret iadesi talep edebilir ya da istediğiniz değişiklikler ile yeniden tasarım yapmamızı isteyebilirsiniz.